fbpx

ÜCRETSİZ AVON ÜYELİK

Avon Üyelik Ücretsiz Ayrıca Adrese Teslim Katalog Yolluyoruz.

Satış Liderimiz Aysel KOMKOM.

Avonda Nasıl Hediye Kazanırım ?

Avon Temsilcileri İçin Her Katalog Döneminde Özel Fırsatlar, Hediyeler ve Çekilişler Sunmaktadır.

Avonda Nasıl Sipariş Vereceğim ?

Siparişlerinizi, Avon Temsilci Numaranız ve Şifrenizle Avon Sitesinden Giriş Yaparak Kendiniz Verebileceksiniz.

Avon Temsilci Olmak Ücretli mi?

Temsilci Olmak Tamamen Ücretsizdir. Kayıt ve Sonrasında Hiçbir Ücret Ödemezsiniz.

Avonda Sipariş Limiti Var mı?

Sipariş Limiti Bulunmamaktadır, Dilediğiniz Kadar Sipariş Verebilirsiniz. 3 Ay Boyunca Sipariş Vermezseniz Üyeliğiniz Düşer.

Avon Üyelik

Avon Üyelik, Avona Üye olana adrese teslim, Kataloğunuzu bedava gönderiyoruz. Avona üye olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemizden avon başvurusu yaparak siz de büyüyen avon ekibimize katılabilirsiniz. Ücretsiz avon üyelik için avon kayıt formunu doldurmanız yeterlidir. avon üye ol,avon temsilci ol,avona üye olmak istiyorum,avon kayıt ol,avon temsilcisi olmak,avon üyelik hediyeleri

Avon üyelik

Avon-Uye-Ol

AVON ÜYELİK & AVONA ÜYE OL SENDE

Avona üye olarak sizde her satıştan payınızı alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Avon online üyelik formunu doldurmaktır. Bir Avon temsilcimiz size detayları anlatacaktır. Avon temsilcisi olduğunuzda Aysel KOMKOM olarak sürpriz hediyelerinizi belirttiğiniz adrese gönderiyoruz. Avon kampanyalarına anında erişmek için Avon üyelik yapmak için formu doldurmanız yeterlidir. Böylece Avon temsilcisi olmanın ilk adımı atmış olursunuz. Şimdi ise Kampanyalar için Avon olarak iletişime geçeceğiz. Avon üye olmak için öncelikle Avon üyeliği tamamen ücretsiz olduğunu hatırlatmak isteriz.
Her ay sipariş verme zorunluluğu yoktur. Sadece kendi ihtiyaçlarınızı almak için bile Avon üyesi olabilirsiniz. Hiçbir koşul ön ödeme veya kredi kartı bilgileri vermeksizin Avon ailesine katılabilirsiniz. Tek şart on sekiz yaşından büyük ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak gerektirir. Bunun nedeni ise sipariş verdiğinizde adınıza fatura düzenlenebilmesi için Türkiye Cumhuriyeti yasaları gereği on sekiz yaşından büyük bir birey olunmalıdır. Avona üye olmak için üyelik formunu doldurun sadece kataloğunuz gelsin. Avon satış temsilcisi olmak için bizi arayın!